flag sk
flag sk
eu

Loading color scheme

wysoka jakość i estetyka

Producent kotłów C.O. oraz pieców z podajnikiem Kołton z Jabłonki

Wysoka

Jakość

Estetyka

KOTŁY

KOŁTON

* piec - potocznie używana nazwa kotła C.O.

Firma Kołton jest renomowanym producentem kotłów C.O. z podajnikiem na pellet i ekogroszek oraz kotłów zasypowych. Obudowy i poszczególne elementy konstruowane są przy wykorzystaniu technik CAD-CAM, czyli projektowania wspomaganego komputerowo. To dzięki nim nasze piece z podajnikiem na ekogroszek, czy też pellet wyróżniają się nowoczesnością, doskonałą estetyką oraz wysoką wydajnością. Naszym celem jest tworzenie produktów, które będą ogrzewać Państwa domy oraz mieszkania, zapewniając jednocześnie czyste powietrze oraz minimalną obsługę urządzenia.

U nas mogą Państwo zamówić także kotły z ręcznym załadunkiem typu Unix i Trotex. Z kolei na potrzeby dużych zakładów przemysłowych, pensjonatów, hoteli czy budynków użytku publicznego, które muszą posiadać kotły pracujące w warunkach intensywnej eksploatacji, zajmujemy się produkcją i sprzedażą kotłów o dużej mocy. Przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertą sprzedażową, która oprócz kotłów obejmuje również:
- pompy ciepła powstałe przy współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie;
- palniki;
- zasobniki.

W swojej ofercie posiadamy również sterowniki do różnego rodzaju kotłów, regulatory pokojowe z komunikacją RS, regulatory pokojowe dwustanowe, sterowniki do kotłów zasypowych, sterowniki do kotłów z podajnikiem, sterowniki do komunikacji internetowej oraz sterowniki do instalacji. Dzięki takim nowoczesnym rozwiązaniom maja Państwo możliwość rozbudowania instalacji o inteligentne sterowanie ogrzewaniem.