Aktualności

Gwarancja producenta na pompę ciepła

Rozwój nowoczesnych technologia sprawia, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania usprawniające pracę kotłów centralnego ogrzewania. Obecnie w ofertach producentów dominują modele z automatycznym podajnikiem, dobierającym ilość spalanego paliwa do potrzeb domowej instalacji grzewczej. Czy oznacza to, że piece z ręcznym załadunkiem wychodzą z użytku i nie są już stosowane? Odpowiedzi na to pytanie szukaj w dalszej części naszego artykułu.

Gwarancja producenta na pompę ciepła AIRKOMPAKT

Pompy ciepła powietrze/woda AIRKOMPAKT to urządzenia ekologiczne i energooszczędne. Ważnym jednak aspektem jest coroczny przegląd pomp ciepła. Pompy ciepła naszej produkcji posiadają szereg zalet związanych z opieką nad klientem po zakupie produktu. Warto zwrócić uwagę przy zakupie pompy ciepła na warunki gwarancji. Jak długa jest gwarancja? Czy jest możliwość jej przedłużenia? Kto jest gwarantem pompy ciepła, instalator , dystrybutor a czy sam producent? Zapraszamy do przeczytania warunków gwarancji na pompę ciepła AIRKOMPAKT .

Główne zalety gwarancji na pompę ciepła AIRKOMPAKT:

  • 5-letnia gwarancja fabryczna producenta na urządzenie

Producent zapewnia 5-letnią gwarancję na pompę ciepła pod warunkiem przeprowadzania w tym okresie corocznych przeglądów gwarancyjnych. Przeglądy pozwalają na sprawdzenie poprawności działania urządzenia, konserwację podzespołów oraz instalację nowych wersji oprogramowania.

  • dostęp zdalny do pompy ciepła pozwalający na szybką diagnostykę

Dzięki aplikacji eModul dostęp zdalny do urządzenia posiada zarówno klient, jak i serwisanci. Zdalna diagnostyka problemu pozwala na szybką reakcję i przywrócenie poprawnych ustawień pracy urządzenia.

  • dostęp do części zamiennych „od ręki”

Kołton to polski producent urządzeń grzewczych. Dzięki produkcji w zakładzie fabrycznym na terenie Polski, mamy szybki dostęp do wszystkich podzespołów na potrzeby serwisowe. Gwarantujemy klientowi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzenia.

  • sieć serwisantów na terenie całego kraju

Serwisy realizowane są dzięki serwisantom fabrycznym oraz autoryzowanym. Firma współpracuje ze specjalistami w zakresie pomp ciepła na terenie całego kraju, zapewniając tym samym wysoką jakość usług oraz bardzo szybką reakcję na zgłoszenie.

Wszystkie warunki gwarancji na pompę ciepła znajdziecie Państwo w dokumentacji techniczno- ruchowej pompy ciepła AIRKOMPAKT.

mężczyzna

Nie wiesz jak dopasować właściwe rozwiązanie?

Określ swoje potrzeby, a my dobierzemy rozwiązanie dla Twojej inwestycji.

Uruchom formularz