Od lat na rynku kotłów.

Firma KOŁTON jest producentem ekologicznych kotłów C.O. spełniających wymogi normy PN-EN 303-5:2012 oraz wymogi Eko Projektu. Jesteśmy również jednym z wiodących polskich producentów pomp ciepła na czynnik R290. Istniejemy na rynku branży grzewczej od ponad 40 lat co zobowiązuje firmę do tworzenia produktów o najwyższej jakości.

Nasze kotły produkujemy wyłącznie ze sprawdzonych, atestowanych materiałów. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się dużą funkcjonalnością i walorami estetycznymi. Stawiamy na intensywny rozwój technologii produkcji, w tym celu nieustannie inwestujemy w nasz park maszynowy.

Domeną firmy jest posiadanie nowoczesnych maszyn, niezbędnych do obróbki materiału i dzięki temu jesteśmy producentem kotłów C.O., który w pełni samodzielnie wytwarza oferowane produkty.

Kołton budynek

Doświadczenie.

Firma KOŁTON istnieje na rynku od ponad 40 lat. Doświadczenie, które zdobyliśmy w takim czasie pozwoliło zyskać ogromne grono zaufanych klientów. Typoszereg kotłów o mocach od 10 kW do 600 kW ogrzewa domy rodzinne a nawet pensjonaty, hotele czy instytucje publiczne. Nasi pracownicy to wykwalifikowani konstruktorzy, spawacze, handlowcy czy serwisanci, którzy w swoją pracę wkładają ogromną wiedzę oraz zaangażowanie.

wesoła rodzina

Rozwój osobisty.

Wiedza oraz doświadczenie zbudowane na przestrzeni lat pozwalają nam tworzyć produkty najwyższej jakości, spełniające normy 5 klasy oraz eko design (UE). Posiadamy kotły automatyczne na pellet, eko groszek oraz biomasę niedrzewną o mocach od 10 kW do 600 kW.

W opracowaniu z Akademią Górniczo Hutniczą w Krakowie opracowaliśmy pompę ciepła powietrze/woda, którego czynnikiem chłodniczym jest propan R290. Więcej informacji na temat naszych rozwiązań znajda Państwo w zakładce PRODUKTY.

elektryk
43 lata
na rynku
ponad
70000
sprzedanych kotłów
100 +
pracowników
40
certyfikatów
ponad
60
kotłów

Poznaj naszą firmę bliżej.

Poznaj nas!

43:43

Nasi partnerzy

mężczyzna

Nie wiesz jak dopasować właściwe rozwiązanie?

Określ swoje potrzeby, a my dobierzemy rozwiązanie dla Twojej inwestycji.

Uruchom formularz