flag sk
flag sk
eu

Loading color scheme

Blog

pellet

Wybór sposobu ogrzewania budynków nie należy do najłatwiejszych. Mianowicie decyzję podejmuje się na podstawie wielu istotnych czynników takich jak: koszty montażu instalacji grzewczej i późniejszego użytkowania, wydajność systemu, emisja zanieczyszczeń, dostępność i jakość paliwa oraz forma obsługi. Od lat na rynku dużą popularnością cieszą się: ekogroszek i pellet. 

pompa ciepła

Pompa ciepła to bardzo prosta i mądra technologia pozwalająca ekologicznie i niskim kosztem utrzymywać ciepło we wnętrzu domu. Wyjaśniamy, jak działa to urządzenie i dlaczego jest tak przydatne. 

Kocioł 5 klasy

W Polsce kotły opalane węglem, ekogroszkiem lub pelletem są wykorzystywane w wielu domach, a widok powoli unoszącego dymu z komina nie jest czymś zaskakującym.

montaż kotła

Kotły na biomasę stają się obecnie coraz bardziej popularne. Okazują się alternatywą dla wciąż popularnego w naszym kraju węgla. Zapewniają wiele korzyści w zakresie efektywnego ogrzewania domów. Są nie tylko wydajne, ale również ekologiczne i łatwe w obsłudze. Biomasa gwarantuje dużo ciepła, dlatego jest atrakcyjnym paliwem do kotłów grzewczych.